Sjednat si schůzku
Infibi logo
Sjednat si schůzku

Kdo jsme

Naše vize

Pomáháme ostatním, aby se mohli plně soustředit na to, v čem jsou nejlepší, a mohli naplňovat svou vizi a potenciál.

Náš příběh

Jsme tým zkušených finančních ředitelů, controllerů a auditorů, kteří jsou do své práce stejně nadšení jako naši klienti. Naše společná cesta začala ve chvíli, kdy jsme v našich původních zaměstnáních začali narážet na otázku, jak všechno to nadšení, znalosti a zkušenosti plně využít.
„Stále víc nás omezovaly firemní rozhodovací procesy.“
Čím dál víc nás omezovaly firemní rozhodovací procesy, organizační struktura nebo prostě fakt, že zrovna ten náš konkrétní zaměstnavatel v danou chvíli nepotřeboval to, co jsme si chtěli vyzkoušet. A tak netrvalo dlouho a v hlavách se nám začala rýsovat představa, že všechno to, co umíme, co nás baví a co nás naplňuje, začneme dělat pro někoho, komu to opravdu pomůže.
„Chtěli jsme pracovat s podnikateli, kterým opravdu můžeme pomoci.“
A nezůstalo jen u představy. Každý den kolem sebe vidíme větší a větší potřebu pomoci s řízením podniku, s nastavením procesů a využíváním dat a informací. Vidíme podnikatele, kteří investují všechen svůj kapitál do ekonomicky nerentabilních projektů a za pár měsíců zklamaně s podnikáním končí.
„Rozvoj mnoha podniků brzdí špatné finanční řízení.“
Vidíme podnikatele, kteří chtějí svůj business rozvíjet, ale brzdí je neefektivity v procesech a byrokracie, které zahlcují klíčové zaměstnance. A vidíme i podnikatele, kteří sice mají dobrý nápad, ale neví, jak kolem něj postavit fungující podnik a jak ho řídit, a tak nedokáží plně využít svůj potenciál.

Naše mise

Právě pro takové podnikatele je určena naše služba. Vy se soustředíte na Vaše vize, nápady, produkty a služby a my kolem nich pomáháme stavět efektivní a profitabilní firmy. Taková je naše mise, mise finančních ředitelů z Infibi.

Úspěch našich klientů je pro nás vším

Sjednat si schůzku
Infibi
Poskytujeme služby v oblasti finančního řízení, datové analýzy a procesního managementu.
Fakturační údaje
Infibi s. r. o.
Puškinova 1625/15
746 01 Opava-Předměstí
IČ: 11800101
DIČ: CZ11800101
©2024 Infibi s. r. o. Všechna práva vyhrazena.