Náš tým

Jsme tým finančních manažerů s bohatými zkušenostmi z malých podniků i velkých nadnárodních korporací, z podniků v oblasti služeb i výroby. Jsme stejnými nadšenci jako naši klienti, a proto se neustále snažíme vzdělávat, zdokonalovat, posouvat naše znalosti a schopnosti, a dělat tu nejlepší možnou práci se spokojeným zákazníkem.

Naše představa

Představa služby, která pomáhá klientům s finančním řízením v plném rozsahu, se nám začala před očima vytvářet již v našich zaměstnáních. Nešlo nám o chybějící znalosti, ale chybějící kapacitu. Nepotřebovali jsme poradenství, ale někoho, kdo by nám pomohl implementovat řešení, která jsme měli v hlavách. Někoho, kdo by se stal na chvíli prakticky členem našeho týmu. Zároveň jsme věděli, že taková služba musí být schopna fungovat v podmínkách různých omezení, ať už organizačního, softwarového, časového nebo nákladového charakteru. Nechtěli jsme zas a znovu poslouchat prezentace společností, které nabízejí rozsáhlé implementační projekty, vlastní softwarová řešení a generické rady, abychom pak museli řešit negativní dopady na ostatní procesy a na naši časovou kapacitu a snažili se využívat napůl fungující výsledek. A tak jsme si ušili službu na míru.

Naše mise

A jak už to tak bývá, s jídlem roste chuť. Proč pomáhat pouze sami sobě, když kolem sebe vidíme nesrovnatelně větší potřebu pomoci s řízením podniku, s nastavením procesů a využíváním dat a informací. Vidíme, kolik času tráví živnostníci nad podpůrnými procesy s hromadami papírování, místo aby se věnovali své službě. Vidíme mikro firmy, které investují všechen svůj kapitál do projektů, které nejsou ekonomicky rentabilní, a tak za pár měsíců zavírají. Vidíme malé firmy, kterým se nedaří prorazit a růst a jsou pod obrovským tlakem konkurence a proměnlivého vnějšího prostředí. Střední i velké firmy, které stojí na robustních základech, ale uvnitř existují obrovské neefektivity a protichůdné aktivity, které ničí produktivitu už tak nedostatkových zaměstnanců a v důsledku brání dosáhnout plného potenciálu společnosti. Právě těmto lidem, podnikům a společnostem je určena naše služba.

My neumíme postavit dům, neumíme udělat výborné kafe, neumíme vyrobit auto ani upéct chleba. Umíme ale postavit podnikání a v každém okamžiku ho posouvat dál. Víme, kam zajít na dobré kafe a u koho koupit vůz. A vy teď víte, u koho hledat pomoc s vaším podnikáním.

© 2023 Infibi s.r.o. | Vytvořeno v systému PROWEB.